Biz Kimiz

KURTOĞLU SİGORTA VE ARACILIK
HİZMETLERİ

Kurtoğlu dünya çapında sigorta acenteleri kapsamında şirketlerin ve insanların daha iyi bir yaşam sürmeleri macıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel hizmet ve işbirlikçi çözümlerimizle bireylerin ihtiyaçlarına uygun lojistik destek vermekteyiz.

Sibel Kurtoğlu ve Özgür Kurtoğlu tarafından 2009 yılında sigorta ve emeklilik ihtiyaçlarına ilişkin kurulan Kurtoğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. “Müşterilerin bir acenteden gerçek beklentisi nedir?” sorusuna tam karşılık verebilmek için kurulmuştur.

Uzman kadromuz, kurumsal yapımızla birlikte toplumsal sorumluluğumuzu sektörümüzdeki sağlam adımlarımızla yerine getirmekteyiz.

Etik eğerlerimiz gereğince müşterilerimize şeffaflık ilkesi doğrultusunda yaklaşmakta, dürüst hizmet ahlakıyla hizmet vermeye dikkat göstermekteyiz.

Yaygın ve etkin hizmet ağımızla konut, araç ve kasko sigorta bilincinin Türkiye’de yaygınlaşmasını sağlamak için çaba sarf etmekteyiz. Finansal gücümüz ile müşteri odaklı hizmetimizi uluslar arası standartlara yükseltmek tek hedefimizdir.

Köklü geçmişimiz ve teknolojik alt yapımızla ilgili tarafların beklenti, şart, talep ve ihtiyaçlarını karşılayan Kurtoğlu markamız, müşteri tatmini sağlama ve sürekli kılma konusunda bir dünya markası haline gelmiştir.

Kurtoğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetlerinde çalışan her personelimiz kalite sürekliliğini sağlama, etkinliği ve verimliliği sağlama konusunda ihtisas yapmış başarı bir ekiptir. Müşteri geri bildirim ve şikâyetleri doğrultusunda iyileştirilmeyi yöneterek belirlenen kapsam değerince faaliyet sürdürmektedir. 

Misyon

  • “İşimizi en iyi kalitede nasıl yapabiliriz?” sorumuzu müşterimize yönelterek, ihtiyaç duyulan hizmeti müşterilerimize belirleyip sunarak, sektörümüzde öncü bir kuruluş olduğumuzu kanıtlamak,
  • Sektörün büyümesine ve toplumun sigorta konusunda bilinçlenmesini sağlamak,
  • Doğru ve hızlı çözümlerimizle hasar ve reasürans işlemlerini işlemlerini kesintiye uğratmadan sürdürmek,
  • Olumsuz etkileri minimuma indirgeyip, müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmak, faaliyet göstermek vizyonuyla ilerlemekteyiz…
  • Şirket değerlerimizden taviz vermeden koruyarak, yeniliklere imza atarak değerimizi arttırmaktır…

Vizyon

  • Kurtoğlu Sigorta ve Aracılık hizmetlerini sigortaya ihtiyaç duyan herkesin ilk akla geleceği isim kategorisine taşımak,
  • Yurt içi ve uluslar arası sektörde referans gösterilen bir güce ve alt yapıya sahip olmak,
  • Kusursuz hizmet garantisiyle müşteri portföyümüzün gelişmesi ve sürekli kılınması için destek vermek,
  • Tüm Türkiye’ye ulaşan geniş servis ağımızla müşterimizin yanında olmak,
  • Kurumsal sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle etik, etkin hizmet sunarak yasalara uygun faaliyet göstermek vizyonuyla ilerlemekteyiz…